Extrüder

Turul Ambalaj da tek katlı ve çok katlı filmleri istediğiniz ebat ve kalınlıkta üretebilecek extruder makinaları bulunmaktadır. Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda her ebat ve boyutta HDPE, MDPE, LLDPE, LDPE film üretimleri yapılmaktadır.
Hammadde stok alanımız sayesinde, ihtiyacınız olan ürün her zaman minimum teslim süresi ile sizlere ulaştırılmaktadır.

Tasarım-Baskı Ön Hazırlık

Turul Ambalaj deneyimli tasarım ekibi sayesinde ürünlerinizin, marka değerini artıran, rakiplerinizden ayıracak ve özgün olmasını sağlayacak tasarım ve renklendirme konusunda her türlü desteği sağlamaktadır.

Baskı

Turul Ambalaj 8 renge kadar yüksek çözünürlükte flekso baskı yapabilen makine parkuruna sahiptir. Ürünlerinizin ihtiyaç duyduğu renk ve ebatlarda üretim gerçekleştirilir. Makinalarımız da bulunan baskı kontrol sistemi sayesinde, gıda, tekstil ve endüstriyel ambalajlarınız da nokta, leke, baskı kayması vb. baskı problemleri yaşanmadan, yüksek kalitede üretim gerçekleştirilir.

Laminasyon

Turul Ambalaj da istenilen her ebat ve boyutta PP+PE+Aliminyum filmleri solventsiz birleştirebilmektir. Ürünlerinizin raf ömrünü artıran bu işlem, gıda ve tekstil ürünlerinizi, toz, hava, su vb. dış etmenlerden korumakta ve güvenle kullanmanızı sağlamaktadır.

Dilimleme

Turul Ambalaj, İstenilen her ebat ve şekil doğrultusunda çeşitli ambalaj ihtiyacınıza yönelik dilimleme işlemi yapan makine parkuruna sahiptir. Üretim parkurumuz da uyguladığımız yalın üretim teknikleri sayesinde zaman ve iş kayıpları ortadan kaldırılarak, teslim tarihi minimum sürede tutulmaktadır.

Kesim

Turul Ambalaj, müşterilerin isteği doğrultusunda alışveriş poşetleri ve her türlü gıda, tekstil amalaj üretimi yapmaktadır. Üretim parkurumuz da sürekli uygulanan zaman ve metod etüdleri ile teslim tarihi her zaman minimum sürede tutulmaktadır.