Ambalaj sektöründeki faaliyetlerine başlayan Turul Ambalaj  sunduğu ilklerle, Türkiye esnek ambalaj sektörünün gelişimine yenilikçi bir anlayışı sağlamaya çalışmaktadır. Türkiye’nin saygın Ambalaj üreticileri arasında yer almayı hedef edinmenin yanı sıra dünyanın sayılı ambalaj üreticileri arasında da yer almayı hedeflemekteyiz. Turul Ambalaj sahip olduğu sürdürülebilirlik yaklaşımıyla çevreye, ekonomiye ve topluma katma değer sağlayan uygulamaları ve sosyal sorumluluk projeleriyle sektörünün örnek teşkil eden kuruluşlarından birisi olmayı hedeflemektedir. Turul Ambalaj üretim ve Arge çalışmalarında teknolojiyi esas alan kaynakların doğru kullanılmasını amaçlayan, zaman, güç ve enerji tasarrufunu ön planda tutarken kaliteden ödün vermeden müşteri memnuniyeti sağlayan bir firmadır. Bu bağlamda sunduğumuz hizmetlerle en iyi çözüm ortağınız olmak için çalışmaktayız.

Strateji

Turul Ambalaj, kurulduğu günden bu yana Türk ambalaj sektöründe yenilikçi bir güç haline gelerek, gıda ve gıda dışı sektörlere en zengin esnek ambalaj, torba, film ve ilgili ürün seçenekleri sunarak global sektöre öncülük etmek için çalışmakta ve stratejisini bu yönde belirlemektedir. İş stratejisini rekabette fark yaratan, yenilikçi ve bunu son teknolojiye sahip ekipmanlara ve yalın yönetim ilkelerine uygun çalışan personeline yaptığı yatırımla sağlamaktadır. Şirket, küresel ambalaj sektöründe hedeflerine ulaşmak için tüm iş süreçlerini mükemmelleştirme hedefiyle çalışmaktadır. Turul Ambalaj, çevreye ve doğal kaynaklar üzerindeki etkisini en aza indirgemek için sürdürülebilir uygulamalara büyük önem vermektedir. Şirket, doğal kaynakların en verimli şekilde kullanılması, israfın azaltılması, çevre kanunlarına ve yönetmeliklerine uyulması, geri dönüşüm ve yeniden kullanım faaliyetlerinin desteklenmesi için özen göstermektedir. Bunun yanı sıra, kaynaktan dağıtıma, hızlı dönüşüme ve çeşitlendirilmiş bir tedarikçi tabanına, her adımda izlenebilirliği olan tamamen entegre bir tedarik zinciri oluşturmak için çalışmaktadır.

Vizyonumuz

Her kaliteli ürün ambalajında Turul Ambalaj imzası olduğu anlayışını, liderliğini ve güvenirliğini korumak, geliştirmek ve en iyi çözüm ortağınız olmaktır.

 

 

Misyonumuz

Sürekli araştırmalarımız ve yeniliklerimizle müşterilerimizin ürün farklılığı ve marka bilinirliklerini arttırarak pazar paylarını büyütmelerine destek olmaktır.